datum | výstava | výsledek | rozhodčí |
31.10.2004 | Klubová výstava OZK Grossenzersdorf (AUT) | TŠ - V3 | Heidi Kirschbichler (AUT) |
18.09.2004 | Speciál. klubová výstava Lazany (SK) | TŠ-V1,CAC | Zdenka Jílková (CZ) |
11.09.2004 | Speciální výstava Blansko (CZ) | T.vítězů-V1,CAC,Vítěz speciální výstavy | Mgr. Božena Ovesná (CZ) |
22.08.2004 | Středoevropská výst. Bratislava (SK) | TŠ-V3 | Ing. Tamas Jakel (HU) |
04.07.2004 | NV Biesko Biala (PL) | TŠ-V1,CWC,Nejlepší pes v plemeni,BOB | Zofia Kondrela (PL) |
23.05.2004 | NV Bytom (PL) | TŠ-V2 | Zygmund Jakubowski (PL) |
16.05.2004 | Speciál. klubová výstava Bernolákovo (SK) | TŠ-V1,CAC | Ing. Jaroslav Matyáš (SK) |
09.05.2004 | KV Boskovice (CZ) | T.vítězů-V1,VT,Krajský vítěz | Libuše Ubrová (CZ) |
25.04.2004 | MVP České Budějovice (CZ) | TŠ-V1,CAC | Karel Hořák (CZ) |
21.03.2004 | NVP Ostrava (CZ) | TŠ-V2,Res.CAC | Olga Dolejšová (CZ) |
14.03.2004 | NVP Nitra (SK) | TŠ-V2,Res.CAC | Darina Tokeliová (SK) |
datum | výstava | výsledek | rozhodčí |
23.11.2003 | MVP Nitra (SK) | TŠ-V1,CAC | Mgr. Božena Ovesná (CZ) |
05.10.2003 | Evropská výstava Bratislava (SK) | T0-V1,CAC | Koji Wada (JAP) |
27.09.2003 | Klub.výst.OZK Matzen (AUT) | TO-V1,CACA | Ing. Hans Bierwold (AUT) |
21.09.2003 | NV Brno (CZ) | TMZ-V1,CAC | Mgr. Božena Ovesná (CZ) |
14.09.2003 | NVP Chorzow (PL) | TO-V1,CWC | Wieslaw Boryczko (PL) |
07.09.2003 | Speciál. klubová výstava Handlová (SK) | TMZ-V1,CAC | Bedřich Meszároš (SK) |
30.08.2003 | Krajská výstava Brno (CZ) | TVÍT-V1,VT,Kraj.vít. | JuDr. Kocourek (CZ) |
17.08.2003 | MVP Bratislava (SK) | TO-V1,CAC,Res.CACIB | Jaroslav Šaradin (SK) |
16.08.2003 | MVP Bratislava (SK) | TO-V1 | Ing. Leoš Jančík (CZ) |
27.07.2003 | NV Mladá Boleslav (CZ) | TMZ-V1,CAC | Petr Řehánek (CZ) |
29.06.2003 | MVP Brno (CZ) | TO-V1,CAC | Ing. Jaroslav Matyáš (SK) |
28.06.2003 | MVP Krakow (PL) | TMZ-V1,CWC,Res.CACIB | Alexandra Swisulska (PL) |
21.06.2003 | Oblast. výstava Soběslav (CZ) | TMZ-V1,VT,Oblast.vítěz | Petr Řehánek (CZ) |
15.06.2003 | MVP Praha (CZ) | TMZ-V1,CAC | Karel Hořák (CZ) |
08.06.2003 | MVP Nitra (SK) | TMZ-V1,CAC | Janos Marczé (HU) |
11.05.2003 | Krajská výstava Boskovice (CZ) | TMZ-V1,VT,Kraj.vítěz | Petr Řehánek (CZ) |
10.05.2003 | Klubová výstava KCHMPP SK Remata (SK) | TMZ-V3 | Eva Schvarlová (SK) |
04.05.2003 | NVP Bánská Bystica (SK) | TMZ-V3 | Maciej Kozber (PL) |
03.05.2003 | Speciální výstava KCHN ČR Lysá nad Labem (CZ) | TMZ-V1,CAC | Mgr. Zuzana Brotánková (CZ) |
27.04.2003 | MVP České Budějovice (CZ) | TMZ-V1,CAC, Res.CACIB | Mgr. Božena Ovesná (CZ) |
19.04.2003 | Krajská výstava Mladá Boleslav (CZ) | TO-V1,VT,Kraj.vítěz, vítěz Mlad.Boles. | Mgr. Božena Ovesná (CZ) |
23.03.2003 | NVP Nitra (SK) | TM-V2 | Miroslav Guniš (SK) |
16.03.2003 | NVP Ostrava (CZ) | TMZ-V1,CAC | Jaroslav Šaradin (SK) |
09.02.2003 | MVP Brno (CZ) | TM-V2,Res.CAC | Zdenka Jílková (CZ) |
25.01.2003 | MVP Trenčín (SK) | TM-V1,CAJC | Zdenka Jílková (CZ) |